ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

 

 

Swieto Niepodleglosci mGłówne uroczystości wojewódzkich obchodów Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w poniedziałek 11 listopada na Placu Grunwaldzkim. W czasie trwania uroczystości uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących uczących się w klasach „mundurowych” złożyli na ręce Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka uroczyste ślubowanie i zostali powołani do Korpusu Kadetów ZSTiO im. Zesłańców Sybiru. Do ślubowania przystąpiło 168 uczniów z klas 1a/4t, 1a/5t, 1d/4t, 1d/5t, 1b/3LO i 1b/4LO.

W drugiej części obchodów kompania honorowa Gorzowskiego Korpusu Kadetów im. Zesłańców Sybiru zaprezentowała musztrę paradną.

Wszystkim uczniom ZSTiO wstępującym w szeregi Korpusu Kadetów im. Zesłańców Sybiru – GRATULUJEMY!