ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Projekt idzie dalej mimo pandemii - The US Army-ZSTiO project continues despite the pandemic

 

1 m

   3 m2 m

 

 

 

 

W dniu 20.04 odbyły się kolejne zajęcia online w ramach projektu współpracy pomiędzy ZSTiO a jednostką amerykańską. Tym razem poznaliśmy się z żołnierzami którzy niedawno przyjechali do bazy w Skwierzynie. Pierwsze spotkanie miało charakter zapoznawczy. Przełamaliśmy pierwsze lody, poznaliśmy się i ustaliliśmy daty i godziny wspólnych zajęć. Następne zostały zaplanowane na 27.04.

W zajęciach wzięli udział kadeci z klas 302T, 305T, 2A i 2B 3LO.

Kolejny raz ogromne podziękowania dla p. Marty za jej udział w organizacji przedsięwzięcia!

 

On tuesday 20.04 ZSTiO run another online meeting between the students/cadets and US soldiers. This time, we met American personnel that have recently arrived from Germany and got located in Skwierzyna. The goal of the first meeting was to "break the ice", get to know each other a bit and discuss the proposals for further activities. The next meeting was planned for the 27th of April.

The conference was attended by the students of 302T, 305T, 2A-2B/3LO

A gigantic thanks for Ms. Marta for her assistance!

Wojciech Kozłowski