ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Kolejne spotkanie z amerykańskimi żołnierzami - Another meeting.

 

 

MicrosoftTeams mWe wtorek 27.04 spotkaliśmy się ponownie z Amerykańskim żołnierzami. Tym razem zajęcia były ukierunkowane na ćwiczenia czasów przeszłych. Zagraliśmy w grę komunikacyjną pt. „dwa kłamstwa – jedna prawda”. Dowiedzieliśmy się o sobie wielu ciekawych rzeczy, poćwiczyliśmy ”pasty” i nieźle się przy tym bawiliśmy. W zabawie udział wzięli kadeci z 302T i 2B/3LO. Swoją obecności zaszczycili nas: SPC Ashley Jackson, SPC Jonathon Williamson, SPC Spencer Woodward i LT William Johannsen reprezentujący 115 Batalion Wsparcia Brygady.

 

On Tuesday 27.04 we met American soldiers again. This time the activities were diected at practicing past tenses. We played a popular communication game called ”two truths – one lie”. We learned many interesting things about each other, practiced ”pasts” and had very good time! The game included cadets of 302/T and 2B/3LO. We were honored by the presence of SPC Ashley Jackson, SPC Jonathon Williamson, SPC Spencer Woodward and LT William Johannsen representing 115 BSB.