ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Poradnik serwisu InterviewMe

 

 

InterviewMe mTrwająca pandemia skutkuje tym, że uczniowie nie są w stanie teraz fizycznie udać się do doradców i pedagogów w szkole.

W związku z tym doradcy zawodowi i edukacyjni międzynarodowego serwisu InterviewMe przygotowali darmowe zasoby online z których uczniowie mogą skorzystać w domach. Poradniki z najlepszymi praktykami dla uczniów zostały przygotowane na podstawie panujących trendów jak i treści CV.

 

Jakie kierunki studiów wybrać w 2020

Treść tę kierujemy szczególnie do uczniów, którzy zastanawiają się nad dalszą ścieżką edukacyjną — to najnowsze badania i statystyki, dzięki którym uczniowie dowiedzą się, co warto studiować, aby łatwo znaleźć pracę i dobrze zarabiać.

 

Wzór życiorysu dla licealisty - pierwsze CV ucznia

Poradnik dla uczniów pragnących podjąć pierwszą pracę.

 

CV za darmo

Jak stworzyć? CV za free dla 49 zawodów.

 

List motywacyjny

Wzór listu motywacyjnego i ponad 50 przykładowych listów do pracy.

 

Polskie CV pod lupą - analiza blisko 50 tys. dokumentów [2020]

Obszerne badanie pokazujące z czego składają się typowe CV w Polsce, czego w nich brakuje i na ile te dokumenty wpisują się w standardy rekrutacji w 2020 roku.