ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Dzień Honorowego Krwiodawstwa

 

 

Dzien HDK mW piątek 22.11.2019 roku w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Gorzowie Wlkp. odbyły się uroczystości związane z Dniami Honorowego Krwiodawstwa. Podsumowano rok działalności honorowego krwiodawstwa w naszym rejonie, wręczono odznaczenia oraz wyróżniono szkoły w ramach turnieju "Młoda krew ratuje życie".

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w XVI Ogólnopolskim Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” zajęli I miejsca w kategorii „Za największą ilość oddanej krwi” i za zajęcie I miejsca w kategorii „Za najwyższy wskaźnik aktywności w przeliczeniu na jednego ucznia”, wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w województwie lubuskim. W tym dniu pani dyrektor Marlena Młynarczyk i pani Agnieszka Smolińska odebrały podziękowania od prezydenta Jacka Wójcickiego z rąk zastępcy prezydenta pani Agnieszki Surmacz.

opracowała Agnieszka Smolińska