ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Uczniowie piłkarskich klas na turnieju Pobierowo Cup 2020

 

 

 

CUPW miniony weekend uczniowie pierwszych klas piłkarskich i jednocześnie zawodnicy AP Warta Gorzów uczestniczyli w VI Ogólnopolskim turnieju FOOTBALL POBIEROWO CUP 2020.

Zespół dwukrotnie zwyciężył i zanotował trzy remisy, co pozwoliło uplasować się na trzecim miejscu spośród dwunastu drużyn. Zawodnicy pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie czego również efektem jest indywidualne wyróżnienie dla Michała Jelskiego jako najskuteczniejszego strzelca turnieju.

Udział w turnieju wzięli: Mikołaj Barański, Maciej Borkowski, Adrian Bujak, Kewin Czoszyk, Bartosz Gilicki, Michał Jelski, Marcel Kasprzak, Kacper Kramkowski, Michał Kwaśny, Adrian Łodziato, Michał Łoziński, Oliwier Micek, Dominik Muraszow, Konrad Smacki, Kamil Stondzik, Filip Szulc, Szymon Zdzichowski i Gracjan Zwoliński.

Radosław Bubniak