ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Zajęcia laboratorujne na PWSZ w Sulechowie.

Na zaproszenie Biura Karier PWSZ w Sulechowie młodzież ZSTiO kl.403 T i 404 T uczestniczyła dnia 17 października 2012 r. w zajęciach laboratoryjnych w Instytucie Zarządzania i Inżynierii Rolnej oraz w Instytucie Politechnicznym.

 

 
    W Instytucie Zarządzania i Inżynierii Rolnej odbyły się;
1. Prezentacje kolekcji roślin w ogrodzie dydaktycznym.
2 Pokazy eksperymentów chemicznych.
3. Ćwiczenia laboratoryjne/ badanie pH artykułów spożywczych, obliczanie prwaidłowej masy ciała i wydatku energetycznego organizmu/.
 
   W Instytucie Politechnicznym uczniowie poznali laboratorium techniki cieplnej, badań efektywności energetycznej, przemysłowych systemów informatycznych.
 
  Nauczycieli/opiekunów grup-p.K. Żkuowską , p. M. Jagiełło i  p. J. Ostrouch/ i młodzież zainteresowały nowoczesne rozwiązania technologiczne zstosowane w CENTRUM ENERGETYKI ODNAWIALNEJ. Zajecia na PWSZ wzbogaciły przygotowanie  uczniów technikum do egzaminu zawodowego.
 
   Informację przygotowała J. Ostrouch.