ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

klasa 201G "żyje smacznie i zdrowo"

logo-zyj-smacznie-i-zdrowoJuż po raz drugi klasa 201G wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „żyj smacznie i zdrowo”. Program skierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych w całej Polsce. Główne cele kampanii to przekazanie w atrakcyjnej formie zasad prawidłowego i smacznego odżywiania, zachęcenie młodzieży do pierwszych eksperymentów w kuchni, oraz wspólnego, rodzinnego spożywania posiłków. Dodatkowo organizatorom zależy na zwróceniu uwagi na tak ważne problemy społeczne jak marnowanie żywności, energii i wody.

 

 

Klasa 201G wraz z wychowawcą P.Wójcikiem dla potrzeb konkursu przygotowała plakat oraz film edukacyjny. Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce.

Aby obejrzeć oraz pobrać film należy kliknąć - TU.

 

Opracował Wójcik Paweł