ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Udział w XI edycji Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2013

W dniach 6-7 marca 2013 r. odbyła się XI edycja Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2013. Podobnie jak w latach poprzednich impreza realizowana była na scenie targowej z udziałem konferansjera. Bogatą ofertę zaprezentowały szkoły ponadgimnazjalne z Gorzowa Wlkp. i województwa lubuskiego. program Happeningu ABSOLWENT 2013 obejmował także ciekawe pokazy interaktywnych doświadczeń, pokazy mody, fryzjerstwa, makijażu, sztuki kulinarnej, pierwszej pomocy przedmedycznej. Młodzież ZSTiO / kl.202 T / zaprezentowała pokaz musztry wojskowej i uzbrojenia- demonstrując dobre wyszkolenie w tym zakresie.

Na przygotowanym stoisku uczniowie wraz z pedagog J. Ostrouch przedstawiali ofertę szkoły nowych technologii jaką jest ZSTiO. Kształcimy na kierunkach związanych z aktualną tendencją na rynku pracy Gimnazjalistów zainteresowały kierunki informatyczne/szczególnie z innowacją proobronną/ z perspektywą pracy w zawodach mundurowych, ochrona środowiska/ priorytet w UE/ i analityka chemiczna - bo chemia jest obecna w wielu dziedzinach gospodarki. Dla zainteresowanych sportem mamy klasy LO. Zaprosiliśmy gości Targów do uczestnictwa w Dniu Otwartym ZSTiO. Warto przyjść, zobaczyć i wybrać najbardziej trafnie kierunek kształcenia.Na ten dzień zaplanowany jest ,,wystrzałowy" program ale szczegółów nie zdradzę. Dziękuję uczniom kl. 202 T , 305 T, 203 T za pracę w dniach TE.

nformację przygotowała - J. Ostrouch.