ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

IV Edycja Turnieju o Puchar Dyrektora ZSTiO w piłce nożnej – sprawozdanie.

aa13 marca 2013r odbył się IV już turniej o puchar Dyrektora naszej szkoły.  Nasza hala gościła ok. 100 dzieci z Gorzowa Wlkp. i okolic. Główny cel  całego przedsięwzięcia to pokazanie miłośnikom piłki nożnej zalet przynależności do klas sportowych istniejących w naszej szkole.  Gościem specjalnym całego turnieju była drużyna, która reprezentowała nasz kraj w turnieju finałowym Danone Nations Cup w Warszawie.  

Zawody przyniosły wiele ciekawych akcji oraz mnóstwo emocji. Nie zabrakło również niespodzianek ponieważ zwycięzcom okazała się drużyna SP nr 9 z Gorzowa Wlkp, która w rzutach karnych pokonała wspominaną wcześniej reprezentację polski. Trzecie miejsce przypadło SP nr 17 z Gorzowa Wlkp a 4 SP nr 13 również z Gorzowa Wlkp. Nie zabrakło także zespołów z regionu m.in. ze Starego Kurowa, Krzeszyc czy Deszczna.  

Zwycięzcą gratulujemy oraz przypominamy wszystkim miłośnikom piłki nożnej z rocznika 2000, że już 8 i 9 kwietnia o godz. 15:30 odbędą się pierwsze testy do klas sportowych, które od roku szkolnego 2013/2014 powstaną w naszej szkole.

 Opracował: Wójcik Paweł