ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Nasi licealiści najlepsi w Gorzowie

DSCF2730 stronaOd stycznia do marca 2013r piłkarze nożni z ZSTiO brali udział w  Mistrzostwach Gorzowa w piłce halowej.  Rozegrali wiele niezwykle trudnych i emocjonujących pojedynków, w których to nie zawsze okazywali się zwycięzcy. W fazie grupowej chłopcy prowadzeni przez trenera Pawła Wójcika zajęli 2 miejsce by potem w tzw.  „play-offach” nie dać szans przeciwnikom.  Miano najlepszych piłkarzy w Gorzowie po 2 latach przerwy wróciło wreszcie do naszej szkoły. Wszystko to za sprawą Rozmiarka Wojtka, Błażuka Tomasza, Majerczyka Piotra, Somraniego Radka, Buszczaka Marka, Bila Kuby, Śmigielskiego Mateusza, Ogrodowskiego Mateusza, Perkowskiego Bartosza, Lemieszka Szymona, Goździewskiego Grzegorza.  Dziękujemy i gratulujemy.  

Opracował Wójcik Paweł