ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Zajęcia laboratoryjne na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym

W dniu 22.03.2013 klasa 305 T wspierana przez uczniów z klasy 203 T pojechała na coroczne zajęcia laboratoryjne na Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny do Szczecinie. Pod czujnym okiem opiekunów Małgorzaty Jagiełło, Katarzyny Żukowskiej i Jadwigi Ostrouch w zakładzie technoligii mleczarkiej robili i badali przetwory mleczne - jogurty, maślanki i kefiry. Badali kwasowość śmietany oraz poznawali pracę technologa analitycznego. Współpraca z ZUT w Szczecinie pomaga uczniom klas analitycznych przygotowywać się do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Z podziękowaniami za współpracę i możliwość zdobywanie nowych umiejętności opiekunowie. opracowała Katarzyna Żukowska