ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Gimnazjalny Projekt Edukacyjny – podsumowanie

27 marca w naszej szkole odbyły się prezentacje przygotowane przez II klasę gimnazjum w ramach obowiązkowego w gimnazjach Projektu Edukacyjnego. Możliwość zaprezentowania się miało 5 grup, których opiekunami byli: Aneta Ratajczak, Edyta Gazdecka, Agnieszka Smolińska, Krzysztof Koziołek oraz Paweł Wójcik.

 

 

 

 

Tematy projektów:

 1. Zabytki Gorzowa – opiekun p. Edyta Gazdecka.

2. Polska za czasów Piastów – opiekun p. Aneta Ratajczak.

3. Chemia w pożywieniu – opiekun p. Agnieszka Smolińska.

4. Źródła energii odnawialnej – opiekun p. Krzysztof Koziołek.

5. Gran Derbi jako największe widowisko sportowo kulturowe na świecie – opiekun p. Paweł Wójcik.

            Dla większości z uczniów klasy 201G był to pierwszy tak poważny i stresujący występ na forum. Widownię tworzyły klasy 101G, 102G, 301G i 302G, v-ce dyrektor p. Izabela Myślińska, p.Dariusz Hanczarek oraz pedagog p.Lidia Janczak, Wszystkie prezentacje okazały się bardzo interesujące a osoby zaangażowane w ich przygotowanie pozytywnie zaliczyły Projekt Edukacyjny.

            Na zakończenie mogliśmy również skorzystać z rad zarówno praktycznych jak i teoretycznych związanych z higieną rąk. Swoją prezentację zatytułowaną "Rzecz o myciu rąk" przedstawiła klasa 201G pod opieką p. E.Gazdeckiej.

Nad prawidłową organizacją imprezy czuwali Krzysztof Koziołek oraz Paweł Wójcik. Poniżej kilka zdjęć.

 

 

Opracowanie Wójcik Paweł