ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej 2019

 

 

,, Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić ''

DEN m14 października w podziękowaniu za trudną pracę i wskazywanie właściwych dróg w auli szkolnej odbyło się spotkanie dla grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi szkoły i internatu. Uczniowie z klasy 1b/5t, 1b/4lo, 1b/4t, 1b/3lo ugościli nas własnoręcznie upieczonym ciastem. Przedstawiciele  SU złożyli wszystkim zebranym życzenia i rozdali laurki wykonane przez uczniów z klasy 1b/5t z okazji Dnia Edukacji oraz przedstawili wyniki plebiscytu na ,, SUPER BELFERA CHEMIKA 2019 ''. Sowy otrzymali : Pani Aneta Ratajczak – „DAMA”, Pani Beata Duplicka – „KOSA ROKU”, Pani Beata Haryszyn ,,PRZYJACIEL UCZNIA”, Pan Piotr Zatowka - „WESOŁEK”, Pan Leszek Sokołowski - ,,SUPER BELFER 2019”. Samorząd Uczniowski przyznał również nagrody w kategorii „Pracownik Oświaty 2019 - Przyjaciel Ucznia”, które otrzymali: Pani Henia Franczak (Pani Woźna), Pani Magda Orchowska i Pani Katarzyna Miszczyk (sekretariat), Pan Daniel Górski (kierownik obiektów sportowych), Pan Stanisław Szarek (konserwator w internacie).

 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Uczniom klas pierwszych i Wychowawcom.

 Samorząd Uczniowski ZSTiO 

 opracowała: Lidia Janczak