ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Mediacje rówieśnicze jako forma zapobiegania konfliktom i przeciwdziałania mowie nienawiści wśród młodzieży w Gorzowie Wlkp.

 

 

Mediacje mWe wtorek 22.10.2019 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie zrealizowane zostały prelekcje w ramach projektu „Mediacje rówieśnicze jako forma zapobiegania konfliktom i przeciwdziałania mowie nienawiści wśród młodzieży w Gorzowie Wlkp.” skierowanego do młodzieży, nauczycieli i pedagogów. W trakcie spotkań uczniowie poznali tajniki pozytywnego komunikowania się i rozwiązywania konfliktów bez przemocy. Młodzież współpracowała z ogromnym zaangażowaniem.

Projekt Fundacji "Centrum Inicjatyw Akademickich" przy WSB dofinansowany jest ze środków Województwa Lubuskiego Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe i realizowany przez mediatorki Centrum Mediacji "Siła Zgody" działającego przy WSB. W zajęciach wzięła udział klasa 305t wraz z wychowawcą Grażyną Stanek.

Po zajęciach młodzież podziękowała mediatorkom za przeprowadzenie wspaniałej prelekcji ślicznymi różyczkami i pysznymi bombonierkami.

Opracowała: Grażyna Stanek