ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Bezpieczne ferie zimowe

 

 

BFZ mPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. uprzejmie informuje, iż na terenie podległego powiatu w dniach od 27.01.2020r. do 09.02.2020r. przebiegać będzie kolejna edycja Lokalnej Kampanii Edukacyjnej „Zdrowe ferie zimowe” prowadzona przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. skierowana głównie do dzieci, młodzieży, ich rodziców oraz opiekunów i wychowawców organizujących wypoczynek zimowy.

Ponadto Pracownicy ds. Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej oraz Sekcji Higieny Dzieci i Młodzieży Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. we współpracy z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. sprawować będą nadzór nad warunkami higieniczno – sanitarnymi w placówkach nauczania oraz wychowania, organizujących wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

 

Nie daj się grypie - prezentacja

Nie poddaj się grypie

poradnik-bezpiecznego-wypoczynku