ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Kontakt ze szkołą

 

 

 szkolafrontW związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i decyzjami Prezesa Rady Ministrów związanymi z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników szkoły, prosimy o kontaktowanie się z pracownikami przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Korespondencja mailowa lub telefoniczna będzie w najbliższym czasie najbezpieczniejszą formą kontaktu z pracownikami ZSTiO.

 

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Numery telefonów:  Sekretariat: 95 7320-309

Numery wewnętrzne:

- Kadry: 33

- Księgowość: 45

- Kierownik gospodarczy: 36

- Kierownik obiektów sportowych: 47

- laboratorium: 40

- Kierownik Internatu ZSTiO: 52