ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej

 

Dzien Edukacji Narodowej mJest w kalendarzu taki dzień przeznaczony wyłącznie dla Was. Ten dzień jest właśnie dzisiaj. Dzień zasłużonego święta, Dzień Edukacji,  Dzień  Nauczyciela,  Dzień wszystkich Pracowników szkoły. Cały długi rok czekamy na ten  ważny dzień , w którym możemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia i podziękować za to wszystko co dla nas robicie i zrobiliście. Wiemy jak wam ciężko bywa nieraz z nami. Trudna w szkole praca, pojmujemy sami. Lecz choć ciężka, wzniosłe nasze cele. Serce co nas kocha, niech przebaczy wiele. Przed Wami chylimy nisko głowy, pozdrawiamy was serdecznym słowem i dziękujemy dziś, przy święcie, za wiedzę, miłość i za szczęście..  

W imieniu uczniów naszej szkoły  wszystkim tym którzy świętują Dzień Edukacji: dyrekcji szkoły,  nauczycielom, kierownikowi i  wychowawcom internatu pracownikom administracji i obsługi szkoły i internatu  składamy  wiele serdecznych życzeń: pomyślności, spokoju, cierpliwości i uśmiechu.

Specjalne życzenia dla Państwa na filmiku: unnamed 

a dalsze niespodzianki czekają na Państwa już we wtorek 13 października.

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZY CAŁA SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA, SAMORZĄD UCZNIOWSKI