ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Pamiątki czasu zdalnego nauczania. Pandemiczne refleksje i działania.

 

 

FilmW grudniu, podsumowując zdalne nauczanie, uczniowie naszej szkoły postanowili twórczo wyrazić swoje nastroje i pragnienia. Poniżej efekt klasowych refleksji w postaci wiersza z copy-pasty. Eksperyment polegał na tym, że po pierwszym zdaniu nauczyciela, miała pojawić się na czacie Teams odpowiedź wszystkich uczniów danej klasy. Były to zdania spontaniczne, bez związku z poprzednimi, zaraz po wstaniu z łóżka:). Po delikatnej obróbce - powstała pamiątka czasów pandemicznych. Myśli błyskotliwe, ale też te niekoniecznie wzniosłe, bardzo jednak istotne w obecnym trudnym czasie. Prezentację wykonali: Paweł Stankiewicz, Grzegorz Szymański oraz Iza Doktór z 2c/5t

Udział w eksperymencie twórczym wzięły klasy :2c/5t, 2d/5t, 1b4lo, 2c, 2b, 2d/4t

Ponadto, uczennica Marta Lichnerewicz, która zainspirowała się malarstwem portretowym, zaproponowała nam współczesną wersję dzieł dawnych mistrzów.

1 m 2 m
1 tm 2 tm

 

Beata Haryszyn