ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Kampania wyborcza do SU

 

 

Przedstawiamy Kandydatów na przewodniczącego/cą Samorządu Uczniowskiego. Od dziś do 8 kwietnia można zadawać pytania naszym Kandydatom w dzienniku elektronicznym Librus. Odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły. Głosowanie odbędzie się na lekcjach wychowawczych od 12.04 do 16.04, na karcie wyborczej wysłanej do każdego wychowawcy klasy.

Przedstawiamy Kandydatów:

 

 

Szymon Gospodarek mSzymon Gospodarek

Jestem uczniem klasy 2c/4t. Interesuję się kolarstwem grawitacyjnym. Ta pasja sprawiła, że postanowiliśmy wraz z gorzowskimi rowerzystami założyć własną organizację pozarządową o nazwie Extreme Riders, w której mam przyjemność pełnić funkcję prezesa. W zeszłym roku udało nam się pozyskać fundusze w wysokości 113 tysięcy złotych na wykonanie zadaszonych stojaków rowerowych, które znajdą się na terenie naszej szkoły oraz SP13, co świadczy o tym, że lubię pracę w grupie oraz jestem otwarty na propozycje i sugestie innych. Działanie w samorządzie pozwoli mi zmieniać otaczającą Nas rzeczywistość oraz na realizacje projektów, które poprawią i rozwiną funkcjonowanie naszej społeczności szkolnej.

 

 

 

Iza Doktor mIzabela Doktór

Jestem uczennicą klasy 2c5t na kierunku technik informatyk. Interesuje się muzyką, fotografią, informatyką i biologią i jazdą na nartach. Chciałabym pracować w Samorządzie Uczniowskim ponieważ lubię wyzwania, chciałabym pomóc rozwijać się szkole i zrobić coś nowego.  

 

 

 

 

serdecznie pozdrawiamy SU