ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Konkurs plastyczny „Moja szkoła za 70 lat”

 

 

Regulamin konkursu plastycznego „Moja szkoła za 70 lat”

 

  1. 1.  Konkurs przeznaczony dla uczniów ZSTiO.
  2. 2.  Każdy uczestnik zgłasza jedną, samodzielnie wykonaną pracę.
  3. 3.  Pracę można przynieść do szkoły lub wysłać zdjęcie pracy do p.Edyty Gazdeckiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub p.Agnieszki Iwińskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. jednocześnie informujemy, że pracę trzeba będzie dostarczyć do szkoły do 06.05.2021
  4. 4.  Termin nadsyłania prac: 30.04.2021
  5. 5.  Technika pracy: dowolna.
  6. 6.  Format pracy: A3
  7. 7.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.05.2021 za pośrednictwem strony internetowej szkoły oraz strony Jubileuszu ZSTiO na portalu Facebook
  8. 8.  Uczestnicy konkursu otrzymają cząstkową ocenę celującą z przedmiotu plastyka (klasy I) lub pochwałę wychowawcy klasy z wpisem do dziennika.
  9. 9.  Wyłonione zostaną trzy najlepsze prace, natomiast każdy uczestnik zostanie nagrodzony drobnym upominkiem w październiku 2021, podczas uroczystego podsumowania obchodów 70-lecia Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.
  10. 10.  Organizatorzy konkursu: Samorząd Uczniowski oraz p.Edyta Gazdecka.

 

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!