ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Biznes przy tablicy

 

 

Otwarta firma mPiętnastego listopada w naszej szkole w ramach tygodnia przedsiębiorczości odbyło się spotkanie pt. "Biznes przy tablicy". W spotkaniu wzięli udział: pani Patrycja Omelanowicz, pani Natalia Szczepanik, pani Ewelina Grzechowiak, pani Katarzyna Warzybok (BANK Millenium S.A.), pan Tomasz Gierczak (Miejski Rzecznik Praw Konsumentów i Mieszkańców), pan Tomasz Maciejewski (Dach System sp. j.), pan Mirosław Urbanowicz (CONSTANS Sp. z.o.o.), pan Dariusz Mazowiecki (PPUH DREW-PLAST), pan Tomasz Andrzejewski (JOW-TOM), pan Alfred Wargin (ALWA Zakład Usług Chłodnictwa i Klimatyzacji). W trakcie spotkania uczniowie klas 302t, 303t i 305t dowiedzieli się jak działa bank Millenium, na co najbardziej zwracają uwagę pracodawcy, czy dzisiejsza moda na tatuaże i piercing mają wpływ na możliwość podjęcia pracy. Uczniowie usłyszeli również jak wygląda proces założenia własnej firmy i ile wymaga to wyrzeczeń. Najważniejsze jest jednak to, że do prowadzenia własnej firmy potrzebna jest pasja.