ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Sukcesy drużyny piłki ręcznej chłopców

Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. W bardzo zaciętej rywalizacji w meczu finałowym nasza drużyna pokonała zespół z IV lo 19 : 18 i zajęła I miejsce w GSM. Dwa dni później w finale rejonowym w Kostrzynie ponownie pokonaliśmy drużynę IV Lo 17:16 i po zwycięstwie z Zespołem Szkół z Kostrzyna 20:19 awansowaliśmy do finału Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Pomimo ambitnej postawy w finale LOM nasz zespół przegrał wszystkie trzy mecze z VII lo z Zielonej Góry, ZS Elektrycznych z Nowej Soli i ZS Technicznych ze Świebodzina. Ostatecznie w LOM zajęliśmy IV miejsce.

Opiekunem zespołu jest Pan Mariusz Czubak. Nasz zespół wystąpił w składzie: Marcin Pawelski, Piotr Majłowski, Maciej Bałdyga, Mariusz Kaczanowski, Radek Somrani, Łukasz Banasik, Tomasz Hruszowiec, Marcin Terliński, Wojciech Rozmiarek, Maciej Maciuk, Kamil Pławski, Bartłomiej Nowak, Sebastian Ritter i Krzysztof Nowicki.

Opracował: Mariusz Czubak