ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Mistrzynie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju !!

Dziewczyny z chemika musiały przejść długą drogę by po raz pierwszy w historii szkoły wznieść puchar Mistrzyń Województwa Lubuskiego. Począwszy od trzydniowych zmagań eliminacyjnych (w Ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży) gdzie nasze zawodniczki rozgromiły swoje rywalki wygrywając wszystkie spotkania i zdobywając w turnieju 16 bramek tracąc tylko 1;po półfinały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży , w której walczyły z odwiecznymi rywalkami z I LO wychodząc z tego pojedynku zwycięsko. Wreszcie dnia 23.04.2013 odbył się finał wojewódzki zawodów w unihokeju dziewcząt, gdzie emocje były największe. Podopieczne duetu trenerskiego: Katarzyny Piekarz i Edyty Gacy, już w fazie grupowej zgotowały swoim trenerkom prawdziwy horror. Dominując na boisku nie były w stanie wygrać z zespołem z Zielonej Góry. Po porażce w pierwszym spotkaniu, o awansie do strefy medalowej decydował następny mecz, w którym trzeba było wygrać i to wysoko! Cel był wiec jasny pokonać po raz kolejny gospodynie zawodów. Walka o każdy metr boiska przy ul. Puszkina opłaciła się i to chemik mógł walczyć dalej. Rozpędzonych i głodnych zwycięstwa zawodniczek tego dnia nie był w stanie już zatrzymać żaden z zespołów. Mistrzostwo stało się faktem !

GRATULUJEMY !!!

 

Klasyfikacja końcowa:

1. ZSTiO Gorzów Wlkp.

2. ZSOiT Żary

3. VII LO Zielona Góra

4. LO Sulechów

5. ZSTH Żagań

6. I LO Gorzów wlkp.

 

Nasza drużyna wystąpiła w składzie :

Anna Rudkiewicz, Paulina Brzozowska, Karolina Wieczorek, Patrycja Pawłowska, Ksenia Wolf, Marta Kłosińska, Daria Rutkiewicz, Anna Ambrożkiewicz, Klaudia Tomczak, Magdalena Dulik, Emilia Hoszowska, Magdalena Karkowska

Opracowała: Katarzyna Piekarz