ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Dziewczęta z Gimnazjum Sportowego Nr 2 w Gorzowie Wlkp Mistrzyniami Województwa Lubuskiego w Turnieju Coca Cola Cup 2013

W minioną sobotę 11.05.2013 w Zielonej Górze odbył się finał wojewódzki Turnieju Coca Cola Cup 2013. Dziewczęta z  Gimnazjum Sportowego nr 2 z Gorzowa Wlkp. zajęły  I miejsce i będą reprezentować nasze województwo w Finale Krajowym, który odbędzie 7-8.06.2013r. w Krakowie.

             Apetyt na zwycięstwo był ogromny, gdyż nagrodą główną jest tygodniowy obóz szkoleniowy w Juventusie Turyn. Przypomnijmy ,że nasze gimnazjalistki w roku ubiegłym zdobyły tytuł Mistrza Kraju w tym turnieju.

            Droga do awansu była długa. Dziewczęta aby znaleźć się w Finale Wojewódzkim musiały przejść dwie rundy eliminacyjne, w których to nasza szkoła była organizatorem.

            W Finale wojewódzkim w fazie grupowej szczególnie ciężko grało nam się z dziewczętami z Kostrzyna, ponieważ do przerwy przegrywałyśmy 0:3,jednak dzięki silnej motywacji i ogromnej ambicji naszych uczennic udało się doprowadzić do wyrównania, a wynik spotkania zakończył się wygrana 4:3 dla Gorzowa. W finale dziewczęta zagrały bardzo dobry mecz z Nowym Miasteczkiem.  Pierwsza połowa trzymała wszystkich w napięciu, jednak później posypały się gole i widowisko zakończyło się wynikiem 4:1 dla gorzowianek. Gwizdek końcowy oznaczał, że Gorzów reprezentuje woj. lubuskie.

Skład drużyny: Aleksandra Łach, Joanna Rozmiarek, Kamila Szafrańska, Agnieszka Augustyniak, Ewelina Rudewicz, Wanessa Żukowska, Magdalena Groblica, Marta Pić Najlepsza bramkarka: Joanna Rozmiarek Król strzelców: Aleksandra Łach Opracowała: Edyta Gaca