ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

W klasie sportowej jak w Ekstraklasie

glowneW dniach 20-21 kwiecień 2018 uczniowie Klas Sportowych udali się do Bielska Białej na mecz ligowy w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-19.  Trwające od sierpnia 2017 rozgrywki są fantastycznym przeżyciem pełnym niespodzianek, dalekich wyjazdów a przede wszystkim realizacją marzeń zawodników bioracych w nich udział. 

 Nasi uczniowie mają możliwość rywalizacj na najwyższym młodzieżowym poziomie w kraju. Co więcej - udało im się sprawić niejedną niespodziankę odbierając punkty takim markom jak: Śląsk Wrocław, Piast Gliwice czy Arka Gdynia. Do zakończenia rozgrywek zostało zaledwie kilka meczów m.in. z Pogonią Szczecin, Lechem Poznań czy Górnikiem Zabrze. 

 

Opisywany wyjazd do Bielska Białej po dziewięłciogodzinnej podróży w piątkowe popołudnie zakończył się rozruchem oraz kolacją. Kolejny - meczowy - dzień po rozruchu oraz śniadaniu to odprawa meczowa oraz wyjazd na sam mecz. Nasi zawodnicy mieli okazję dzielić hotel z zawodnikami I ligowego Podbeskidzia Bielsko Biała. 

Samo spotkanie dostarczyło wielu emocji oraz kosztowało zawodników mnóstwo energii. Ostatecznie bo bardzo dobrym meczu przegrywamy 0-1 ale z podniesionymi czołami ruszamy w daleką drogę powrotną. 

 

Przypominamy, że cały czas trwa nabór do Klas Sportowych w VI Liceum Ogólnokształcącym. Dzięki ścisłej współpracy z Klubem Warta Gorzów uczniowie mają zapewnione bardzo dobre warunki szkoleniowe, profesjonalny ubiór, kadrę trenerską czy możliwóść wyjazdów na obozy sportowe i  rywalizacji z najlepszymi zespołami w kraju.

Szczegółów dotyczących nabou udziela sekretariat szkoły lub Trener Paweł Wójcik  tel. 606694504. 

IMG 20180421 100618

IMG 20180421 084721

IMG 20180421 114239