ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Piłkarki z Chemika mistrzyniami województwa lubuskiego

 

 

Mistrzynie mJest nam niezmiernie miło ogłosić, iż piłkarki uczące się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wlkp. wywalczyły tytuł Mistrzyń województwa lubuskiego. Turniej finałowy odbył się 12.06.2019 w Sulęcinie. 

Pierwszy etap rozgrywek to walka w grupie systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki trafiły do grupy ze szkołami z Świebodzina oraz gospodyniami turnieju z Sulęcina. Wynik pierwszego spotkania - 3:0. W drugim meczu nasze zawodniczki strzelały bramki dużo częściej i skończyło się na wyniku 10:0. Tym sposobem wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsce i walczyliśmy z drugim zespołem grupy B czyli ze szkołą z Nowej Soli. Pojedynek okazał się lekką przeprawą bowiem dziewczęta zwyciężyły wynikiem dwucyfrowym.  Ostatni miecz rozegrany tego dnia to oczywiście finał. Z układu tabeli wynikało, że ponownie spotkamy się na boisku z zespołem z Sulęcina. Zawodniczki drużyny przeciwnej podrażnione porażką z meczu grupowego wyszły na boisko mocno zdeterminowane do walki. Nasz zespół już w pierwszej minucie spotkania pokazał swoją wyższość i po składnej akcji wyprowadził drużynę z Gorzowa na prowadzenie. Z minuty na minutę dominacja naszych mistrzyń była bardziej widoczna. Wynikiem „dużo do mało” skończył się mecz finałowy, który odbywał się naprawdę w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych (34 stopnie w cieniu) i ZSTiO z Gorzowa Wielkopolskiego zdobywa tytuł mistrza województwa lubuskiego.

GRATULUJEMY!!!

Skład zespołu:

LP.

Nazwisko i imię

1.

Jędrzejewska Natalia

2.

Kalińska Aneta

3.

Kalińska Wiktoria

4.

Kuźmińczuk Alicja

5.

Michalska Nikola

6.

Michalska Paula

7.

Roszko Zuzanna

8.

Pić Oliwia

9.

Łach Aleksandra

10.

Żelazek Paula


Opracowała: Katarzyna Piekarz;