ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Pięknie dziękujemy!

 

 

Dzien nauczyciela mSerdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom administracji, obsługi szkoły i internatu za udział w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 15 października o godzinie 17.00 w stołówce internatu.

Spotkanie, zorganizowane wspólnie przez wychowanków internatu, uczniów i Samorząd Uczniowski ZSTiO przebiegło w miłej atmosferze przy dźwiękach pianina, skrzypiec i wiolonczeli, piosenkach, tańcu i skeczu z życia szkoły. Przysłowiową „wisienką na torcie” był pokaz grupy Homra Fireshow na tarasie internatu.

W podzięce za wiedzę, troskę, za codzienny trud nasi goście otrzymali własnoręcznie wykonane pierniki w kształcie serc oraz słodkie życzenia zamknięte w słojach pełnych miodu. Występy dostarczyły radosnych uśmiechów i wzruszeń.

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy.

 Samorząd Uczniowski ZSTiO i wychowankowie internatu

Koordynatorzy: L. Janczak, A. Iwińska, S. Sujak, A. Podbielska, M. Grzelczak, U. Pawłowska