ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Laureatka konkursu "Młody Wynalazca 2013"

Dnia 29 listopada (piątek) w Nowej Soli odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie „Młody wynalazca 2013”, była to pierwsza edycja tego konkursu. Uczennica naszej szkoły Trała Marlena z klasy 304T zajęła 3 miejsce w tym konkursie, na gali towarzyszyła jej Pani dyrektor Marlena Młynarczyk i Pan Zdzisław Szulżycki, który był opiekunem projektu. O godzinie 14 było przywitanie gości następnie z lekkim opóźnieniem o godzinie 14:40 zaczęło się oficjalne wręczenie nagród przez organizatorów konkursu Park Technologiczny Interior, i ZUO Gorzów Wlkp., Uniwersytet Zielonogórski. Uczennica naszej szkoły wygrała indeks na Uniwersytet Zielonogórski, czek 500 zł , dyplom i książki. Po całej uroczystości był poczęstunek dla gości i bezpieczny powrót do domu o godzinie 16. W ramach konkursu została przygotowana praca EKODRUKARKA 3D. Celem pracy było obniżenie kosztów wytworzenia urządzenia przy pomocy części z recyklingu.

 

Prezentacja pracy>>>>

 

Dnia 03.12 (wtorek). Pan Zdzisław Szulżycki wraz z Marleną Trała wybrali się do studia TVP w Gorzowie Wielkopolskim. Nagrywany był wywiad o „Młodym wynalazcy” do Kalejdoskopu, który można było oglądać tego samego dnia o godzinie 17:30.

Wywiad w TVP Gorzów Wlkp. od 8 min.