ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

 I rocznica przyjęcia tradycji 316 Kompanii Transportowej Służby Pomocniczej Kobiet II Korpusu Sił Zbrojnych na Zachodzie przez  45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie.

 

45 WOGDnia 12 października 2017 roku w Wędrzynie odbyła się uroczystość z okazji I rocznicy przyjęcia tradycji 316 Kompanii Transportowej Służby Pomocniczej Kobiet II Korpusu Sił Zbrojnych na Zachodzie przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie.

W uroczystej zbiórce wzięli udział Kadeci klas 202t i 205 t z Kompanii Kadetów im. Zesłańców Sybiru oraz opiekunowie mjr rez. Radosław Trzaskowski oraz Iwona Trzaskowska. Uroczystość uświetnił pokazem musztry paradnej pododdział reprezentacyjny Kompanii.

W podziękowaniu za długoletnią współpracę i pomoc w realizacji innowacji pedagogicznej „Wychowanie pro obronne” na mocy zarządzenia dyrektora ZSTiO w Gorzowie Wlkp. 45 WOG w Wędrzynie otrzymał Odznakę HONOROWY KRZYŻ KADETÓW.