ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Przysięga absolwentów w Koszalinie

 

 

Koszalin  m20 Października 2018 roku w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbyła się uroczysta przysięga elewów odbywających wojskowe szkolenie przygotowawcze. Wśród nich było trzech naszych absolwentów: Dariusz MILEJ , Adam PROKOPIUK i Krystian CZUPRYNIAK. Dariusz Milej znalazł się wśród sześciu elewów wyróżnionych za wysokie wyniki uzyskane w trakcie szkolenia. Po zakończeniu uroczystości odbyła się emocjonująca defilada, po której nowo zaprzysiężeni żołnierze udali się do swoich miejsc zakwaterowania a rodziny i zaproszeni goście mogły skosztować tradycyjnej żołnierskiej grochówki. Naszych absolwentów elewów w tak szczególnym dniu odwiedzili Panowie mjr Radosław TRZASKOWSKI I Piotr ZATOWKA.