ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Kadeci w przedszkolu nr 4

 

 

Przedszkole m9 Listopada 2018 roku dziesięcioro kadetów z klasy 102t wraz z opiekunem Grażyną Stanek odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola nr 4 na ulicy Kobylogórskiej. Spotkanie odbyło się z okazji zbliżającego się święta setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Kadeci wraz z grupą 103 przedszkolaków oraz kadrą przedszkola wzięli udział w okolicznościowym przedstawieniu. Dzieci śpiewały pieśni patriotyczne a kadeci opowiadali o swojej szkole i obowiązkach kadeta w klasie mundurowej. Po uroczystości wszyscy wyszli przed budynek, gdzie kadeci zaprezentowali podstawowe elementy musztry, by następnie ćwiczyć musztrę razem z przedszkolakami. Dzieci z pewnością długo nie zapomną o tym spotkaniu z kadetami.