ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Zakończenie obchodów Święta Niepodległości w Gorzowie Wlkp.

 

 

Slowianka m11 listopada 2018 roku Kadeci ZSTiO bardzo licznie stawili się na Placu Słowiańskim w Gorzowie Wlkp., by zakończyć Wojewódzkie Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości razem z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą wspólnym śpiewaniem pieśni i piosenek patriotycznych. Ze względu na złe warunki pogodowe pan Prezydent, niestety, nie mógł dotrzeć do Gorzowa, ale nasi kadeci wspólnie z mieszkańcami miasta odśpiewali historyczne i współczesne pieśni patriotyczne, by uczcić tak znaczącą dla wszystkich Polaków rocznicę. Na wspólne śpiewanie przyszło ponad 150 Kadetów wraz z dyrektorem panem Mariuszem Mężyńskim i wychowawcami: Iwoną Trzaskowską, Iwoną Olczykowską, Beatą Zatowką, Agnieszką Smolińską, Piotrem Zatowką, mjr Radosławem Trzaskowskim, Robertem Andrzejewskim, Jarosławem Antonowiczem i ks. kapelanem Arturem Nebelskim.