ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Uroczyste ślubowanie Kadetów ZSTiO podczas Wojewódzkich Obchodów 100-lecia Niepodległości

 

Slubowanie m

 

11 listopada 2018 roku podczas Wojewódzkich Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących uczących się w klasach „mundurowych” złożyli na ręce Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka uroczyste ślubowanie i zostali powołani do Korpusu Kadetów ZSTiO im. Zesłańców Sybiru.

 

 


Do ślubowania przystąpiło:

z klasy 102 t: 24 uczniów,

z klasy 105t: 28 uczniów,

z klasy 108lo: 29 uczniów.

Uroczystość ślubowania została poprzedzona Mszą św. oraz uroczystym przemarszem ulicami Gorzowa na Plac Grunwaldzki władz województwa, miasta, jednostek wojskowych, służb mundurowych i jak zawsze, kadetów ZSTiO.

Kadetów wspierali dyrektor Mariusz Mężyński oraz wychowawcy: Piotr Zatowka, Robert Andrzejewski, Jarosław Antonowicz, Beata Zatowka, Grażyna Stanek, Iwona Olczykowska, Iwona Trzaskowska, mjr Radosław Trzaskowski oraz kapelan ks. Artur Nebelski.

Wszystkim uczniom ZSTiO wstępującym w szeregi Kompanii Kadetów im. Zesłańców Sybiru – GRATULUJEMY!