ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Wizyta przedstawicieli US Army w ZSTiO

 

 

Wizyta US Army mDnia 19 marca naszą szkołę odwiedziła delegacja przedstawicieli Amerykańskiej jednostki stacjonującej w Skwierzynie (101 BSB). Goście spotkali się z kadrą nauczycielską oraz kadetami. Omawiano kwestie związane z działaniem innowacji pro-obronnej w ZSTiO i przedyskutowano możliwości współpracy. Żołnierze zwiedzili obiekty szkoły, aktywnie uczestniczyli w lekcji o tematyce pro-obronnej przeprowadzonej przez mjr. Trzaskowskiego.  Mieli także okazję obserwować kilka ciekawych procedur chemicznych zademonstrowanych przez kadetów pod opieką p. Stanek. Goście bardzo wysoko ocenili nasza szkołę. Wspólnie z por. Chrisem Amadorem pracujemy już nad organizacją  kolejnego eventu. Zaproszono nas do uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym medycyny pola walki które ma się odbyć w kwietniu skwierzyńskiej jednostce.  

Wojtek Kozłowski