ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Wizyta amerykańskich żołnierzy

 

 

US Army mW dniu 30.10.2019 nasza szkołę odwiedzili grupa amerykańskich żołnierzy z jednostki stacjonującej w Skwierzynie. Goście zwiedzili siedzibę szkoły i uczestniczyli w zajęciach poświęconych zagadnieniom pro-obronnym (musztra). Dodatkowo, miało miejsce spotkanie robocze którego celem było ustalenie form współpracy na kolejne miesiące. Jeżeli harmonogram działań jednostki na to pozwoli, amerykański personel będzie systematycznie odwiedzał ZSTiO.

 

On the 30.10.2019 a group uf US soldiers currently stationed in Skwierzyna visited our school. The guests sightsaw our facilities and participated in a ceremony drill classes. Additionally, we had a meeting intended to discuss potential forms of cooperation for the comming months. If the daily routines and tasks of the American unit allow, the US personnel will be visiting our school systematically.

Wojtek Kozłowski