ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Warsztaty na AJP w Gorzowie

malewyjajpW piątek 16 listopada 2018 uczniowie klasy 104t wraz z wychowawca Panem Krzysztofem Dąbrowskim i Panem Sławomirem Wroniakiem uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników Akademii im. Jakuba z Paradyża. Spotkanie została zaincjowane wykładem Pana dra inż. Wojciecha Zająca połączonym z prezentacją na temat sterowników PLC. Po wykładzie uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez mgr Rafała Samulskiego, w trakcie których projektowali obiekty 3D na dwóch różnych platformach. Warsztaty zakończyły się prezentacją i omówieniem pracowni dostępnych na AJP. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani dr Aleksandrze Radomskiej-Zalas za zorganizowanie warsztatów dla naszych uczniów.