ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

ROZGRYWKI GSM W UNIHOKEJU: podsumowanie

20080309unihokej06Dziś (14.03.2013)  odbyły się turnieje finałowe unihokeja w ramach GSM.  Największy sukces odniosły prowadzone przez p. Katarzynę Piekarz dziewczęta  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i to one będą reprezentowały nasze miasto w kolejnej fazie rozgrywek. Tuż za naszymi dziewczętami uplasowały się I LO, IV LO oraz II LO.  Reprezentacja chłopców prowadzona przez p.  M.Janowiaka w kategorii  chłopców zajęła IV msc.  Zwycięzcami okazało się IILO przed ZS Ekonomicznych oraz III LO.

Gimnazjaliści trzeci rok z  rzędu sprawili miłą niespodziankę i stanęli na „pudle”. Zespół prowadzony przez p. Pawła Wójcika zajął 3 miejsce plasując się za zdecydowanym faworytem SP 7 oraz SP nr 13, którą w bezpośredniej potyczce pokonaliśmy 2-1.

 

 Opracował: Wójcik Paweł