ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Pożegnanie klas maturalnych 2013

26. 04 pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Technikum nr 6 i VI Liceum Ogólnokształcącego. W tym roku pierwszy raz żegnaliśmy klasę realizującą innowację pedagogiczną „Wychowanie proobronne”. Na uroczystości pojawił się wraz z małżonką pan ppłk. dypl. Mieczysław Dej, osoba dzięki której mogliśmy rozpocząć innowację a swą nieocenioną wiedzą i życzliwości wspierał nas w trakcie realizacji pierwszych działań związanych z innowacją. Uroczystość uświęcili swoją obecnością: Pan Robert Zaleski – Z-ca Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, Pan kapitan Zdzisław Stawski z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Gorzowie Wlkp., Pan kapitan Grzegorz Missar – reprezentant dowódy 35. Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Skwierzynie, Pan chorąży Tomasz Zarzecki przedstawiciel Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie, Pan Tadeusz Komorowski członek zarządu Koła nr 20 Stowarzyszenia Saperów Polskich, Pani Gabriela Gronowska – Przewodniczącą Gorzowskiej Komisji Oświaty NSZZ „Solidarność”, Pani Bożena Adamczak- wiceprezesa Zarządu Okręgowego Związku Nauczycielstwa Polskiego, Pan Janusz Kałuziński– Prezesa ZTKKF „Stilon”, Pan Jerzy Leśniewski wiceprezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, Pan Tadeusz Baij przedstawiciel Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp., Pani Maria Dratwinska- Prezesa Koła Sybiraków oddział gorzowski, Pan Józef Pieluszczak – Wiceprezesa Towarzystwa Gorzowskiego Przyjaciół Lwowa i Kresów Wschodnich, Pani Halina Krupa i Pani Halina Zalewska –przedstawicieli Koła Sybiraków – oddział gorzowski, Pani Maria Wasik – Przewodniczącą Rady Rodziców ZSTiO, Pani Barbara Zapolska – Prezesa Stowarzyszenia „Razem dla Chemika”

 

Klasa 301 LO wychowawca pan Robert Andrzejewski:

Dyplomy za działalność charytatywną otrzymali:

  • Justyna Darafaj

  • Aleksandra Patan

  • Magdalena Ułasiewicz

 Statuetki za osiągnięcia sportowe otrzymali :

  • Piotr Majłowski

  • Luiza Gąszczyk

 Podziękowanie za współpracę Rodziców ze Szkołą otrzymała:

  • Alicja Trojanowska

 Klasa 306 LO wychowawca pani Katarzyna Piekarz

 Nagrodę książkową za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  • Paweł Smoliński

  • Agnieszka Bajor

  • Karolina Motyk

Statuetki za osiągnięcia sportowe otrzymali :

  • Agnieszka Bajor

  • Karolina Motyk

  • Agnieszka Deptuch

  • Monika Mruszczyk

  • Patrycja Pawłowska

  • Beata Jarmołowicz

  • Paulina Ogrodowska

  • Honorata Pantkowska

  • Paulina Szymko

  • Tomasz Błażuk

  • Mateusz Karaczewski

  • Paweł Smoliński

  • Łukasz Wawrzyniak

  • Martin Zapolski

  • Michał Kuś

Podziękowanie za współpracę Rodziców ze Szkołą otrzymuje:

  • Pani Barbara Zapolska

List gratulacyjny otrzymali:

  • Państwo Krystyna i Ryszard Smolińscy

Klasy 402T wychowawca pan Piotr Zatowka.

 Nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali uczniowie:

  • Magdalena Borowczak

  • Maciej Kuciński

  • Łukasz Stocki

 Dyplom za stuprocentowa frekwencję otrzymał:

  • Marcin Biekisz

 Dyplom za działalność artystyczną otrzymała:

  • Magdalena Borowczak

Dyplomy za godne pełnienie obowiązków członka pocztu sztandarowego:

  • Ksenia Wolf

  • Łukasz Stocki

  • Igor Fabian

  • Magdalena Borowczak

  • Angelika Arghiani

Statuetki za osiągnięcia sportowe otrzymali :

  • Ksenia Wolf

  • Marcin Pawelski

  • Michał Laskowski

  • Igor Fabian

  • Łukasz Antkowiak

  • Łukasz Zdyb

  • Przemysław Wierzba

Dyplomy za działalność na rzecz Miasta i społeczności szkolnej otrzymali:

  • Angelika Arghiani

  • Arkadiusz Kołłątaj

  • Bartłomiej Drewnowski

  • Igor Fabian

  • Ksenia Wolf

  • Łukasz Stocki

  • Maciej Kozłowski

  • Marcin Antczak

  • Marcin Biekisz

  • Michał Laskowski

 Dyplomy za czynny udział w Klubie Honorowych Dawców Krwi otrzymali:

  • Arkadiusz Kołłątaj

  • Igor Fabian

  • Ksenia Wolf

  • Łukasz Stocki

  • Maciej Kozłowski

  • Michał Laskowski

  • Daniel Lenarczyk

  • Łukasz Zdyb

Dyplom za zajęcia I miejsca w Szkolnym Konkursie Sudoku otrzymała:

  • Magdalena Borowczak

Podziękowanie za współpracę Rodziców ze Szkołą otrzymali:

  • Pani Maria Fabian

  • Pani Barbara Borowczak

Klasa 403T wychowawczyni pani Izabela Myślińska i zaproszonymi rodzicami z tej klasy.

Nagrodę książkową za dobre wyniki w nauce otrzymali uczniowie:

  • Karolina Mroczkowska

  • Jakub Kupczak

 Statuetkę za osiągnięcia sportowe otrzymała :

  • Olga Stawicka

  Dyplom za pracę na rzecz Samorządu Szkolnego otrzymały:

  • Angelika Lochert

  • Zuzanna Pindral

  • Patrycja Łokcik

  • Natalia Sławęcka

Dyplomy za czynny udział w Klubie Honorowych Dawców Krwi otrzymali:

  • Milena Pulkowska

  • Sandra Dziaduk

  • Małgorzata Teszbir

  • Mateusz Magnowski

  • Angelika Lochert

  • Olga Stawicka

  • Patrycja Łokcik

  • Monika Krawiecka

 List gratulacyjny otrzymali:

  • Państwo Katarzyna i Arkadiusz Mroczkowscy

Klasa 404T wychowawca panem Robert Suchocki

Nagrodę książkową za udział w olimpiadach i konkursach otrzymali:

  • Damian Komorowski

  • Konrad Słabig

  • Norbert Ukleja

 Dyplomy za zaangażowanie na rzecz Szkoły i społeczności uczniowskiej otrzymali:

  • Oskar Fikus

  • Krzysztof Borowy

  • Maja Buchowiecka

  • Monika Maksymczak

  • Michał Huryn

Statuetkę za osiągnięcia sportowe otrzymuje :

  • Mateusz Gącik

Dyplomy za czynny udział w Klubie Honorowych Dawców Krwi otrzymali:

  • Krzysztof Borowy

  • Jakub Goździak

  • Remigiusz Imielita

  • Paweł Kapusta

  • Dariusz Laskowski

  • Bartłomiej Soboń

  • Marek Szwedek

  • Norbert Ukleja

  • Michał Huryn

Podziękowanie za współpracę Rodziców ze Szkołą otrzymały:

  • Pani Joanna Ukleja

  • Pani Maria Wasik

 Klasa 405T wychowawca pani Grażyn Sieńczak.

 Nagrodę książkową za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymała uczennica:

  • Natalia Laskowska

 Dyplom za pracę na rzecz Szkoły i Samorządu Szkolnego otrzymał:

  • Mikołaj Szymański

 Dyplom za pracę na rzecz Szkoły i Samorządu Szkolnego i prace w Młodzieżowej Radzie Miasta otrzymała:

  • Natalia Laskowska

Podziękowanie za współpracę Rodziców ze Szkołą otrzymała:

  • Pani Krystyna Studzińska

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzym dlaszych sukcesów i powodzenia na maturze i egzaminie maturalnym.