ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

"Barwny Świat Chemii"

15 maja 2013 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbył się konkurs chemiczny pt."Barwny Świat Chemii" dla uczniów gorzowskich gimnazjów. Konkurs składał się z dwóch etapów teoretycznego i praktycznego. Na początku uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi. W przerwie zwiedzali naszą szkołę i oglądali pokaz ciekawych doświadczeń. W następnym etapie musieli wykazac się umiejętnościami ptaktycznymi w laboratorium. Po zakończeniu konkursu gimnazjaliści i ich opiekunowie byli bardzo zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.

 

Zwycięzcami konkursu zostali:

 

miejsce I Gimnazjum nr 13

miejsce II Gimnazjum Sportowe nr 2

miejsce III Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego

organizatorzy: Agnieszka Smolińska, Joanna Kołodzińska