ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Otrzesiny klas pierwszych

otr
Dnia 26.09.2013r w hali sportowej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

W zabawie udział wzięły klasy: 101G z wychowawcą Lidią Janczak, 106Lo z wychowawcą Katarzyną Piekarz, 102T w wychowawcą Aleksandrą Frątczak, 103T z wychowawcą Beatą Haryszyn, 104T z wychowawcą Zdzisławem Szulżyckim oraz 105T z wychowawcą Grażyną Sieńczak.

Pierwszoklasiści uczestniczyli w wielu konkurencjach, między innymi pokonywali tor przeszkód z kubkiem mleka, karmili kota kisielem, pili mleko z miseczki, rysowali portret wychowawcy. Zaciętej rywalizacji   przyglądało się jury w składzie: Pani Wicedyrektor Izabela Myślińska, Pani Bogumiła Olesińska i ksiądz Artur Nebelski.

Rywalizację wygrała klasa 106Lo, która za pierwsze miejsce otrzymała Jokera. W wyłonieniu klasy, która przygotuje otrzęsiny w przyszłym roku szkolnym potrzebna była dogrywka - próba mądrości.

Ostatnie miejsce zajęli uczniowie z klasy 104T i to oni jako „wyróżnienie” przygotują przyszłoroczną imprezę.

Teraz już możemy oficjalnie przyjąć pierwszoklasistów w poczet uczniów ZSTiO.

Organizatorami otrzęsin były klasy 202G i 202T.

Zapraszamy do galerii

 

Opracowała Beata Zatowka