ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Podsumowanie Ogólnopolskiej Kampanii ZTU 2013

W ramach ogólnopolskiej kampanii  do której przystąpiło również miasto Gorzów, odbyło się pięć konkursów indywidualnych, w tym dwa dla uczniów szkół podstawowych i trzy dla gimnazjalistów. - Wśród laureatów  z całej  Polski znaleźli się uczniowie  z Gimnazjum Sportowego nr 2: Bartek Skowroński, Dawid Michalski, Marcel Mosór, Eryk Roszak, Daria Krzanowska. Nasi laureaci odebrali dnia 6 listopada nagrody, które wręczyła pani Alina Nowak. Uroczystość odbyła sie w Sali Herbowej UM Gorzowa Wlkp. Serdecznie gratulujemy laureatom! W tegorocznej kampanii otrzymaliśmy wsparcie p. E. Gazdeckiej, p. M. Mężyńskiego za co dziękujemy.

Koordynator: Lidia Janczak

 

W konkursach plastyczno-literackich uczniowie mieli za zadanie namalować lub opisać piękne miejsce bądź osobę, w konkursie ulotkowym odpowiedzieć na pięć pytań. Gimnazjaliści zmagali się także z zadaniami przez Internet, szukając odpowiedzi na pięć podchwytliwych pytań oraz prezentując swoje sylwetki w konkursie „Szukamy Młodych Mistrzów - Lokalni Liderzy". Do biura kampanii w Poznaniu napłynęły tysiące prac.

Opracowała:Lidia Janczak

Dodatkowe informacje na ten temat na portalu Gorzów Przystań.