ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Festyn charytatywny w SP 13.

 

 

Festyn w SP13 m21 marca 2019r uczniowie naszej szkoły z klas: 102t, 202t, 105t i 108lo wraz z opiekunami p. Iwoną Trzaskowską i p. Kamilą Pussty, wzięli udział w charytatywnym festynie organizowanym w godzinach popołudniowych, wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji i Szkołą Podstawową nr 13. Celem imprezy była pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie 12-letniego Kuby i 13-letniego Oktawiana, uczniów Szkoły Podstawowej nr 13. Nasi uczniowie zaprezentowali pokaz musztry paradnej, wzbudzając ogromne zainteresowanie wśród publiczności, a także dzielnie pomagali przy obsłudze stoisk podczas prawie 4 godzinnego kiermaszu. Wszystkim uczniom oraz pani Iwonie Trzaskowskiej serdecznie dziękuję za zaangażowanie się w to działanie.

Kamila Pussty