ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

dyniaDYNIOWE SZALEŃSTWO

 Smaczne dyniowe szaleństwo już za nami, aż szkoda. Smaki przygotowanych potraw na długo zostaną w naszych kubkach smakowych. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie uczniom z klasy: 404T za makaron z dynią, 206LO za zupę z kurczaka, dyni i mleka kokosowego, 403T za pyszne kotlety jajeczne z dynią, 203T za babeczki dyniowe, 304T za pyszną zupę dyniową z curry, 102T za bigos z dynią, 205T za naleśniki z farszem serowo-dyniowym, 306LO za marmoladę z dyni, 104T za odlotowe miniburgery dyniowe podane na pięknie udekorowanym stanowisku, 305T za ciasto przekładane dynią z kleksem z bitej śmietany, 106LO za sałatkę z kaszy z dynią i jarmużem, 303T za marmoladę z dyni i piękny wystrój stanowiska, 405T za tartę z dynią oblaną czekoladą.

Wyniki konkursu na „dyniowe szaleństwo”:

I miejsce – klasa 405T,

II miejsce – klasa 303T,

III miejsce – klasa 102T.

Klasa 303T otrzymuje nagrodę publiczności za największą ilość głosów.

Serdecznie dziękujemy i liczymy na więcej: organizatorzy – Samorząd Uczniowski, Pani M. Tomaszewska – Wroniak, Pani Inga Szramska, Pani Lidia Janczak, Pan Leszek Sokołowski.