ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Olimpiada

XXXI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Dnia 08.11.2017 roku w naszej szkole zostały przeprowadzone zawody I stopnia (szkolne) Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Obecna XXXI edycja olimpiady jest rozgrywana pod hasłem „Wyzwania współczesnego rynku pracy”. 

O godzinie 9.00 w każdej ze szkół biorących udział w konkursie, zostały  uroczyście otwarte koperty z arkuszami dla uczniów. W I etapie uczniowie musieli stawić czoła trzem zadaniom w 120 minutach przeznaczonego czasu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum w  składzie: Natalia Wilk 302T, Klaudia Ratajska 205T, Dariusz Marciniak302T, Miron Ouaddi 202T i Krzysztof Wodonos 202T. Trzymamy kciuki za dobre wyniki i powodzenie w kolejnych etapach. 

 Stefan Mocek, Dariusz Marciniak