ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Konkurs mZakończenie konkursu poetyckiego  

W dniu 17 listopada wręczyłyśmy nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu poetyckiego pt. „Ciepłe słowo na jesienny dzień”. Uczniowie mieli za zadanie napisać utwór niosący wartościowe przesłanie, które pozytywnie wpłynie na depresyjny listopadowy nastrój. I udało się! Nagrodziłyśmy wiersze, których autorzy najbardziej wykazali się wrażliwością i polotem. Wielką sztuką jest pobudzać do życia i działania, gdy deszcz i mgła przesłania słońce. Szczególną moc w tym zakresie mieli:

 

1.Patrycja Tymrakiewicz z klasy 405 T- I miejsce

2.Bartek Pyłypońko z klasy 405 T- II miejsce

3.Maja Szydełko z 202 g- III miejsce

4.Natalia Leśniewska z 202 g – IV miejsce

 Dziękujemy również pozostałym uczestnikom: Fabianowi Kwaśniewiczowi, Justynie Suchockiej, Wiktorii Piechowskiej.

 Beata Haryszyn