ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

 


 Zwycięzca XI edycji konkursu „Technik-Absolwent”

 

logo simpStowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Zarząd Główny w Warszawie przeprowadził w zeszłym roku szkolnym XI Edycję Ogólnopolskiego Konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych Technik-Absolwent.

Celem konkursu było promowanie najlepszych uczniów oraz szkół  zawodowych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie.

Istotą konkursu było uwzględnienie i porównanie osiągniętych wyników nauczania w szkole z wynikami egzaminów zewnętrznych maturalnych, egzaminów  potwierdzających kwalifikacje zawodowe z różnymi formami konkursów, olimpiad, turniejów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich.

Spośród absolwentów techników informatycznych w Oddziale SIMP Gorzów Wlkp. zwycięzcą został Jakub Boszkiewicz, absolwent naszej szkoły.