ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Targi Edukacyjne „Szkoły i Pracodawcy”

 

 

 Targi m

W dniach 6 – 7 marca 2018 roku nasza szkoła brała udział w Gorzowskich Targach Edukacyjnych „Szkoły i Pracodawcy”. Przygotowaliśmy stoiska przedstawiające kierunki kształcenia w ZSTiO: w zawodzie technik informatyk Łukasz Kanigowski i Patryk Sokołowski z klasy 204T pokazywali sztukę programowania i swoją szeroką wiedzą zachęcali gimnazjalistów do wstąpienia w nasze progi. Na stanowisku technika analityka swoją wiedzą brylował Kacper Mączyński z klasy 205T wspomagany Klaudią Kluk, Michałem Myszkowskim oraz Natalią Karakicz, którzy ubrani w mundury zachęcali do wyboru klasy wojskowej. Na pokazie dziewczęta z klasy 206LO: Roksana Graf, Laura Strzelecka oraz Paulina Żelazek zaprezentowały ciekawy pokaz swoich umiejętności. Klaudia Szaniawska i Sandra Rak z klasy 203T zachęcały gimnazjalistów do nauki w zawodzie technik ochrony środowiska. Przedstawiliśmy również klasę policyjną, do której nabór rusza na rok szkolny 2018/2019. Z ramienia pracodawców dzielnie wspierali naszą szkołę: BIOFACTOR, SOLVAY oraz GOBIT. Gimnazjaliści wykonywali zadania przygotowane przez naszych uczniów oraz pracodawców i głosowali na najlepszego wystawcę. Na wyniki musimy jeszcze poczekać ale nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem. Opiekunami byli: Małgorzata Jagiełło, Monika Kurzawińska, Katarzyna Żukowska i Sławomir Wroniak.