ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Konkurs matematyczny im. gen S. Kaliskiego

 

Konkurs WAT 1 mKonkurs WAT 2 mW dniu 16.03 w Warszawie na Wojskowej Akademii Technicznej odbył się finał konkursu matematycznego im. gen S. Kaliskiego. Naszą szkołę reprezentował Kacper Jankowski, uczeń klasy 402t. Nauczycielem matematyki  Kacpra jest p. Beata Duplicka, a opiekunem w czasie wyjazdu był Krzysztof Dąbrowski. Konkurs matematyczny ma już blisko 10 letnią tradycję, gromadzi uczniów ze szkół całej Polski. W tym roku do finału, który poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, zakwalifikowało się blisko 100 uczniów. Wynik Kacpra (uplasował się w połowie stawki) uznać należy za bardzo dobry.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz Rodzicom za umożliwienie i sfinansowanie wyjazdu.