ZSTiO - Gorzów Wielkopolski

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Warsztaty fotograficzne

 

Warsztaty fotograficzne m

 

Dnia 13 września uczniowie klasy 108 LO uczestniczyli w warsztatach fotograficznych organizowanych w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej we współpracy z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct w Zielonej Górze. Spotkanie wynikało z ósmej już edycji festiwalu filmowego pt. "Baza tożsamości regionalnej". Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu jest Ziemia Lubuska jako region atrakcyjny historycznie, kulturowo i turystycznie. Podczas zajęć zawodowy fotograf pokazał uczniom jak zrobić ciekawe zdjęcia przy pomocy smartfona i uwiecznić atrakcyjne elementy gorzowskiego krajobrazu. Następnie, na przełomie września i października, dla uczestników warsztatów zostanie zorganizowana wycieczka po Gorzowie z przewodnikiem, gdzie będą mogli sprawdzić swoje nabyte umiejętności.

 

Fot. J. Szafrańska

Opiekun: Beata Haryszyn